Ratinio ekskavatoriaus nuoma

ratinio ekskavatoriaus nuoma Panevezys

Ratinio ekskavatoriaus (račioko) nuoma

Individualių namų ir sodybų savininkai, vykdydami statybų ar aplinkos tvarkymo darbus, dažnai susiduria su nedidelės, bet manevringos technikos poreikiu. Tvarkant aplinką tenka lyginti sklypą, iškasti riedulius, pervežti gruntą iš vienos sklypo vietos į kitą. Visus šiuos ir kitus darbus nesunkiai atlieka ratinis ekskavatorius.

Kol sklypas dar nėra apstatytas ir sutvarkytas, aplinkos tvarkymo ir statybos darbus galima atlikti ir su stambesne technika. Tačiau jau sutvarkytame plote prireikus atlikti kasimo darbus, reikalinga mažesnė, bet taip pat kokybiškai darbus atliekanti technika. Tokia technika būtent ir yra ratinis ekskavatorius.

Įrengiant atskirą kanalizacijos sistemą individualiam namui, kasant kanalizacijos duobes, montuojant kanalizacijos šulinius, taip pat puikus pagalbininkas yra ratinis ekskavatorius. Račioko nuoma per keletą valandų nesudėtingai atlieka visus reikalingus kasimo ir krovimo darbus.

Be to, kai aplinkos tvarkymo ar grunto kasimo darbus reikia atlikti ne kiekvieną dieną, o tik kelis kartus per metus, pirkti ekskavatorių yra neekonomiška. Todėl račioko nuoma yra puikus pasirinkimas tokiu atveju.

Didelio krautuvo nuoma

Didelio krautuvo paprastai prireikia tada, kai reikia pakrauti ar iškrauti didelį grunto kiekį. Vėlgi, jei tokie darbai yra ne kasdieniai, o vienkartiniai, didelio krautuvo nuoma yra optimali išeitis.

Ekskavatoriaus krautuvo nuoma

Ekskavatorinis krautuvas – dar viena puiki technikos rūšis, kuri gali atlikti ne tik kasimo, bet ir krovimo darbus. Pasinaudojus ekskavatoriaus krautuvo nuomos paslauga, galima atlikti kone visus svarbiausius statybos ir aplinkos tvarkymo darbus.

Ratinio ekskavatoriaus, didelio krautuvo, ekskavatoriaus krautuvo nuoma Panevėžyje

Siūlome ratinio ekskavatoriaus nuomą su operatoriumi už 50 EUR/val. Į kainą neįskaičiuotas įrenginio atvežimas, t.y. 50 EUR arba 1.50 Ct./km.
Garantuojame, kad greitai ir kokybiškai gali būti atlikti tokie darbai:

  • Pamatų atkasimas;
  • Tranšėjų kasimas (kanalizacijai, elektros kabeliams ir pan.);
  • Tvenkinio kasimas;
  • Kiti žemės kasimo darbai;
  • Grunto pakrovimas, iškrovimas.

Ratinio ekskavatoriaus nuoma: Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose. 

Užsakymai priimami telefonu  +370 60822898 (Tomas)