Tvenkinių kasimas

Tvenkinių kasimas

Tvenkinių kasimas

Tvenkinio kasimą patikėkite profesionalams, kurie greitai ir kokybiškai kasa tvenkinius naudodami specializuotą techniką.

Atrodytų, kuo gi dar būtų galima pagražinti sutvarkytą ir kruopščiai prižiūrimą kiemą ar didesnį sodybos sklypą, kuriame šiltuoju metų laiku vienus žydinčius augalus keičia kiti ir žaliuoja tanki veja? Drąsiai galima sakyti, kad kiekvieno kiemo puošmena yra didesnis ar mažesnis, gilesnis ar seklesnis tvenkinys.

Žinoma, nediduką tvenkinį galima išsikasti ir kastuvu, tačiau prieš pradedant šį darbą,  reikėtų objektyviai įvertinti savo jėgas ir numatyti, kiek laiko užims šis darbas. Beje, vargu ar nedidelis ir vos kieme matomas tvenkinys yra tai, ko nori kiekvienas šeimininkas?

Tvenkinių kasimas yra rimtas darbas, reikalaujantis atidaus planavimo ir pasiruošimo. Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kuri sklypo ar kiemo vieta būtų tinkamiausia kasti tvenkinį. Geriausia vieta tvenkiniui, žinoma, yra žemiausia sklypo vieta, kurioje iškasus tvenkinį natūraliai kaupsis vanduo.

Kitas svarbus dalykas – tvenkinio forma. Kokios formos tvenkinys bus kasamas jo sklype, sprendžia pats šeimininkas. Jei norite unikalaus ir išskirtinio tvenkinio, jums padės aplinkos tvarkymo dizaineriai ar kiti specialistai.

Kai jau viskas suplanuota ir nuspręsta, belieka atlikti patį svarbiausią darbą – iškasti tvenkinį. Tvenkinių kasimas reikalauja specialios technikos, kurią turi tik tvenkinių kasimu užsiimančios įmonės.

Mūsų komanda profesionaliai kasa tvenkinius. Tvenkinių kasimo kaina priklauso nuo tvenkinio ploto ir gylio. Kasame tvenkinius Panevėžyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose ir kituose Lietuvos miestuose. Tvenkinių kasimo darbus atliekame kruopščiai, jei reikia, išvežame iškastą gruntą.

Tvenkinių kasimo darbus atliekame: Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose, Rokiškyje, Kėdainiuose, Pakruojis.

Dėl tvenkinių kasimo skambinkite tel.: +370 60822898 (Tomas)

Tvenkinių kasimas

Svarbu žinoti tvenkinių kasimo tvarką: tvenkinius draudžiama kasti pelkių ir šaltinynų teritorijose, kurių plotas didesnis nei 0,5 ha, o durpių sluoksnio storis didesnis nei 1 m; nenaudojamuose naudingųjų iškasenų telkiniuose; potvynio metu užliejamose teritorijose; natūraliose pievose ir akmenynuose; miško žemėje, išskyrus atvejus, kai įrengiamas iki 0,1 ha ploto dirbtinis vandens telkinys, kurio įrengimas numatytas miškotvarkos projekte; gamtiniuose ir kompleksiniuose draustiniuose, kai tvenkinys nesusijęs su draustinio paskirtimi ir didesnis nei 0,1 ha. Tvenkinių apsaugos juostų ir zonų dydžiai apskaičiuojami vadovaujantis Paviršinių vandens telkinių apsaugos zonų ir pakrančių apsaugos juostų nustatymo tvarkos aprašo nuostatomis. Kasant 15 ha tvenkinį paprastai nustatoma 200 m apsaugos zona, išskyrus minėtame apraše nurodytas išimtis.