Mūro darbai

Mūro darbai

Mūro darbai tel. +370 60822898

Mūro darbai Panevėžyje – muro darbai  Prieš pradedant mūro darbus, pirmiausia reikia nuspręsti, iš ko bus mūrijamas pastatas ar pertvara – iš plytų ar iš blokelių. Dėl mūro darbų tereikia pasikonsultuoti su specialistais ir išsirinkti labiausiai tinkantį gaminį konkrečiu atveju.

Dažniausiai mūro darbams naudojami blokeliai, nes jų matmenys didesni nei plytų, tad greičiau matomi mūro darbų rezultatai. Blokelių rūšių, pasižyminčių skirtingomis savybėmis, pasirinkimas yra platus. Viena blokelių rūšis atsparesnė drėgmei, kita – šalčiui, trečia – puikiai sulaiko šilumą pastato viduje.

Kai mūro darbai atliekami pastato viduje, t. y. mūrijamos pertvaros, paprastai naudojamos plytos arba mažesnių matmenų blokeliai. Taip sutaupoma vietos pastato viduje.

Pasirinkus statybines medžiagas, reikia pasirinkti tinkamą skiedinį. Kokybiškos plytos ar blokeliai ir prastos kokybės skiedinys gali būti mūro sienos trūkių atsiradimo priežastis. Taigi kokybiškam skiediniui taip pat patartina netaupyti. Beje, jei mūro darbai bus atliekami su plytomis, skiedinio reikės daugiau nei mūro darbams pasirinkus blokelius. Profesionalūs mūrininkai patvirtins, kad net ir kokybišką skiedinį galima sugadinti padarius jį per skystą. Su tokiu per skystu skiediniu sumūrytos plytos tiesiog nesukibs viena su kita.

Dar vienas aspektas pradedant mūro darbus yra tinkamos aplinkos sąlygos bei teigiama oro temperatūra. Jei lauke lyja, mūro darbus taip pat rekomenduojama atidėti.

Jei planuojate mūro darbus, prašome kreiptis į mūsų komandą. Mūsų paslaugos:

  • Mūro darbai

  • Betonavimo darbai

  • Pamatų liejimo darbai

  • Sienų griovimo, ardymo  darbai

  • Stogų dengimo darbai

  • Fasadų šiltinimo darbai

 

Kokybiškai atliekame mūro darbus : Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose, Rokiškyje, Kėdainiuose, Pakruojis.

Skambinkite pasikonsultuoti tel.: +370 60822898 (Tomas) 

 

Mūro darbai Panevezys