Ekskavatoriaus nuoma Panevėžys

Ekskavatoriaus nuoma Panevėžyje

Ekskavatorių nuoma palankiomis sąlygomis Panevėžyje. Ekskavatoriaus nuomos su operatoriumi kaina nuo 25 EUR/val.

Statybų, rekonstrukcijos ar esminiai sklypo formavimo darbai yra nemenkas iššūkis niekada neužsiėmusiems panašia veikla. Specialistams net didelių riedulių iškasimas bei išvežimas nesukelia didelių problemų, kai naudojamasi tokiems darbams pritaikyta technika. Viena iš tokios technikos priemonių yra ekskavatorius.

Kada ir kur reikalingas ekskavatorius?

Jei kieme ar sode sodinate vaismedžius ar dekoratyvinius augalus, nesunkiai reikiamo dydžio duobes galite išsikasti kastuvu. O ką gi daryti, jei  išsikasti tvenkinį ar nuo kokios nors komunikacijos įvado į sklypą iki namo  net ne dešimties metrų atstumas? Ilgai nelaukę pasidomėkite mini ekskavatoriaus nuoma. Šis nedidukas, bet galingas įrenginys kaipmat padės išspręsti jūsų problemą.
mini ekskavatorius yra nepakeičiamas, įrengiant drenažo sistemą. Paprastai drenažo vamzdžiai tiesiami aplink visą namą ar kitą pastatą. Todėl reikalinga iškasti nustatyto gylio tranšėjas drenažo vamzdžiams tiesti. Kompaktiškas ir manevringas bobcat ekskavatorius puikiai atlieka šį darbą. Ekskavatoriaus nuomos paslaugas teikiame Panevėžyje, Pasvalyje, Vilniuje, Kupiškyje, Biržuose, Anykščiuose, Pakruojyje, Kėdainiuose ir kituose Lietuvos miestuose.
Statybų metu viena svarbiausių komunikacijų yra elektros energija. Tiesiant elektros kabelius vėlgi kasami grioviai ir dažniausiai tai daroma su mini bobcat ekskavatoriumi. Šis įrenginys panaudojamas ir griovių, skirtų dujotiekiui tiesi, kasimui, ir lauko kanalizacijos įrengimui, ir kitiems smulkiems žemės kasimo darbams.

Pirkti ar visgi nuomotis mini ekskavatorių?

Jei planuojate užsiimti statybų verslu, teikti įvairias statybinių darbų paslaugas, tada geriausia įsigyti vieną ar kelis ekskavatorius. Tačiau, jei žinote, kad jums reikės atlikti tik vienkartinius žemės kasimo darbus, tuomet neabejotinai rinkitės ekskavatoriaus nuomą.
Kaip bet kuriai kitai technikai, taip ir ekskavatoriams reikalinga vieta saugojimui, o laikui bėgant tikėtinos išlaidos remontui. Todėl į visa tai reikia atkreipti dėmesį prieš priimant sprendimą dėl ekskavatoriaus pirkimo. Tuo tarpu ekskavatoriaus nuoma yra tik išlaidos už laiką, praleistą dirbant su įrenginiu.
Beje, panašios technikos nuoma užsiimančios įmonės paprastai siūlo nuomotis ne tik pačią techniką, bet kartu ir operatorių. Į ekskavatoriaus nuomos valandinę kainą dar įeina techninė pagalba ir remontas. Todėl galite būti visiškai ramūs, net ir tuo atveju, jei išsinuomotas įrenginys suges, kai bus eksploatuojamas jūsų sklype. Už laiko prastovą jums tikrai nereikės mokėti.

Mini ekskavatoriaus nuoma Panevėžyje kaina 30 EUR/val.

Ratinio ekskavatoriaus nuoma Panevėžyje kaina 40 EUR/val.

Ekskavatoriaus nuoma Panevėžyje kaina 45 EUR/val.

Į kainą neįskaičiuotas įrenginio atvežimas, t.y. 40 EUR arba 1,5 Eur./km.

Garantuojame, kad greitai ir kokybiškai gali būti atlikti tokie darbai:
• Pamatų atkasimas
• Tranšėjų kasimas (kanalizacijai, elektros kabeliams ir pan.);
• Tvenkinio kasimas
• Pastatų griovimas
• Kiti žemės kasimo darbai.

Eskavatoriaus nuomos  +370 60822898 (Tomas)

Ekskavatoriaus nuomos su operatoriumi kaina nuo 25 EUR/val.
Eskavatoriaus nuoma: Panevėžyje, Pasvalyje, Vilniuje, Kupiškyje, Biržuose, Anykščiuose, Pakruojyje, Kėdainiuose .