Savivarčių nuoma

Triasio nuoma20140613_161014Puspriekabes nuoma

 

 

 

 

Savivarčių nuoma Panevėžyje

Savivartis – tai tokia transporto priemonė, kuri nėra dažnai naudojama kasdieniniame gyvenime. Tačiau pradėjus statybas, tvarkant aplinką ar prireikus pervežti birų krovinį savivartis yra nepakeičiamas. Jei panašūs darbai nėra periodiški, o tik vienkartiniai, pirkti savivartį automobilį, žinoma, yra neekonomiška. Todėl savivarčio nuoma Panevėžyje – geriausias pasirinkimas.

Puspriekabių nuoma 

Birių krovinių vežimas su puspriekabe leidžia pervežti birius krovinius dideliais kiekiais. Galima krauti iki 27 tonų. Jei pas Jus yra nemaža aikštelė ir vertimo vietoje nekliūna laidai bei medžių šakos visada pigiau vežti krovinius su puspriekabe.

Savivarčio nuoma

Užsakovai, nusprendę pasinaudoti savivarčio nuomos paslauga, pirmiausia teiraujasi, kiek gi jiems kainuos savivarčio nuoma. Nuomos kaina, savaime suprantama, priklauso nuo nuomos trukmės. Kiek laiko naudositės paslauga, tiek ir mokėsite. Tačiau savivarčio nuoma kartui ar keliems kainuos kur kas mažiau nei savivarčio pirkimas.

Savivarčio nuoma naudojasi ne tik individualūs asmenys, bet ir statybų srityje dirbančios įmonės. Tokios įmonės išsinuomoja savivartį, atlieka reikalingus darbus ir grąžina jį. Svarbiausia, kad nepatiriamos didelės išlaidos, o užsakovas gauna pilną kokybiškų paslaugų paketą.

Savivartį galima išsinuomoti su vairuotoju. Patyręs asmuo greitai atliks reikalingus darbus, t.y. perveš Jūsų krovinį. Jei pageidaujate, galite išsinuomoti tik savivartį ir jį vairuoti patys. Savivarčio nuoma tuomet Jums kainuos mažiau.

Keturašio nuoma

Dar viena puiki statybų sektoriaus ar aplinkos tvarkymo paslauga yra keturašio nuoma. Keturašio nuoma yra nepakeičiama prireikus pervežti didesnį kiekį birių statybinių medžiagų, statybinių atliekų iš statybvietės į sąvartyną ar atsivežti juodžemio namų aplinkai tvarkyti.

Keturašio nuomos kaina taip pat priklauso nuo to, kiek laiko bus naudojamasi šia paslauga. Keturašis gali būti nuomojamas tiek su vairuotoju, tiek ir be jo. Nuo šio faktoriaus taip pat priklauso keturašio nuomos kaina.

Veža smėlį, žvyrą, juodžemį, skaldą

Jei pradėjote statybas ir Jums reikalingas didelis kiekis žvyro ar smėlio, kreipkitės į mūsų įmonę. Atvešime Jums reikalingą kiekį reikiamų statybinių medžiagų sutartu laiku į sutartą vietą. O galbūt Jums prireikė didelio kiekio juodžemio, nes norite susitvarkyti ir apželdinti namų aplinką? Skambinkite, šių Jūsų rūpesčių sprendimas – mūsų reikalas!

Vežame birius krovinius nuo 4 iki 19 m3

Birūs kroviniai – tai visi nesupakuoti ir paprastai smulkios frakcijos kroviniai. Tai smėlis, skalda, žvyras, juodžemis ir pan. Jei Jums reikia pervežti tiek nedidelį kiekį birių krovinių, tiek didesnį – susisiekite su mumis, susitarsime dėl transportavimo.

Tel. pasiteiravimui:  +370 60102717 (Robertas)  +370 60822898 (Tomas)