Trinkelių klojimas Panevėžyje

Trinkelių klojimas PanevėžyjeTrinkelių klojimo darbų kaina nuo 12 EUR/m2

Trinkelių klojimas Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose, Rokiškyje, Zarasuose. Nusprendę naujai sutvarkyti neseniai pastatyto namo kiemą ar pertvarkyti seniai neatnaujintą kiemą, turbūt ilgai negalvoję pasirinktumėte iškloti trinkeles tose kiemo vietose, kuriose daugiau vaikštoma ir važinėjama automobiliais. Pavyzdžiui, jei namas pastatytas tolėliau nuo įvažiavimo į sklypą, kelio atkarpai vėl bus reikalinga tvirtesnė danga. Čia taip pat geriausias pasirinkimas yra trinkelės.

Trinkelų klojimas. Kaip išsirinkti  tinkamiausias trinkeles?

Dėl optimalaus kokybės, kainos ir įvairaus dizaino santykio populiariausios šiuo metu yra betoninės trinkelės. Tokia kiemo danga puikiai tinka ne tik pėsčiųjų takams, bet ir vietoms, kuriomis važiuoja ar kuriose parkuojami automobiliai. Atsparumas kintančioms oro sąlygoms, patikimumas ir praktiškumas – dar keli teigiami betoninių trinkelių bruožai.

Kam labai aktualus dizainas, spalvos, formos, taip pat neapsiriks pasirinkęs betonines trinkeles. Pasirinkus keletą skirtingų spalvų ir trinkelių formų išgaunami išskirtiniai ir įdomūs klojamo ploto raštai. Norėdami patenkinti net išrankiausių klientų norus, gamintojai nuolat atnaujina betoninių trinkelių asortimentą, plėsdami jį naujomis formomis ir spalvomis.

Nors trinkelių meistrai nerekomenduoja rinktis skirtingų gamintojų trinkeles, tačiau norint išgauti tam tikrą raštą kitaip tiesiog neįmanoma. Tuomet rekomenduotina atkreipti dėmesį į trinkelių šonuose esančias tarpines. Skirtingo tipo trinkelių tarpinių antgalių dydžiai turėtų atitikti, priešingu atveju nepavyks kokybiškai ir gražiai trinkelėmis iškloti norimo ploto.

Graži trinkelių spalva – dar ne viskas

Skirtingas spalvas trinkelėms suteikia specialūs betono dažai.  Kaip ir bet kuri kita dažų rūšis, taip ir betono dažai nuo intensyvios saulės šviesos laikui bėgant pradeda blukti. Todėl trinkelių klojėjai klientams pataria netaupyti renkantis spalvotas trinkeles, o rinktis tik kokybiškas ir ilgą laiką rinkoje eksploatuojamas trinkeles.

Jei manote, kad trinkelių klojimas yra nesudėtingas darbas ir jį galite atlikti patys, vis dėlto patartina įsiklausyti į keletą trinkelių meistrų patarimų. Pavyzdžiui, tam, kad nereikėtų pjaustyti stačiakampio formos trinkelių klojamo ploto kraštams iškloti, įsigykite kvadrato formos trinkeles. Taip sutaupysite laiko, o galutinis estetinis vaizdas bus gražesnis.

Trinkelių klojėjai sako, kad pėsčiųjų takams tinkamiausios yra penkių centimetrų aukščio trinkelės, nedidelius transporto srautus puikiai atlaiko šešių centimetrų aukščio trinkelės, didesniems transporto srautams jau prireiks septynių centimetrų aukščio trinkelių. O ten, kur pravažiuoja sunkusis transportas, geriausia rinktis aštuonių centimetrų aukščio trinkeles.

Kaip gi kloti trinkeles?

Pirmiausia trinkelių klojimo meistrai pataria išsimatuoti plotą, kuris bus klojamas trinkelėmis. Vėliau, išsirinkus raštą ir nusprendus, kokių trinkelių reikės, reikia kreiptis į gamintojus ir įsigyti arba užsakyti reikiamą trinkelių kiekį.

Kitas darbų etapas – pagrindo paruošimas. Pirmiausia reikia iškasti ir išvežti nereikalingą gruntą. Vėliau turi būti pilamas smėlio sluoksnis, tuomet – skaldos, ant viršaus – atsijų pasluoksnis, o tada jau klojamos trinkelės. Savaime suprantama, kad kiekvienas klojamas sluoksnis turi būti lygus ir sutankintas. Tik ant lygaus pagrindo paklotos trinkelės tarnaus ilgai.

Mūsų profesionalų trinkelių klojėjų komanda atlieka šiuos darbus:

  • Pagrindo paruošimas.
  • Trinkelių klojimas.
  • Vejos, šaligatvio bortų įrengimas.
  • Įgriūvų ar kitų deformacijų remontas.

Kiekvienu atskiru atveju trinkelių klojimo kaina skiriasi. Apžiūrėję planuojamą iškloti plotą ir įvertinę konkrečią situaciją, trinkelių meistrai susisieks su jumis ir pateiks visą jums rūpimą informaciją.

Trinkelių klojimas Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose, Rokiškyje, Zarasuose.

Dėl trinkelių klojimo teirautis 8 608 22898 (Tomas).