Vibro Volo nuoma

viber_image_2024-05-14_20-41-20-032

Vibrovolo nuoma Panevėžyje

Tiesiant kelius, įvažiavimus, tvarkant aplinką – visur reikalingas grunto tankinimas. Priklausomai nuo grunto tipo parenkamas tinkamiausias tankinimo metodas.

Atliekant paviršinį grunto tankinimą, gruntas paskleidžiamas sluoksniais, sudrėkinamas ir tankinamas vibrovolu. Vibrovolai gali būti savaeigės mašinos, prikabinamos prie turimos transporto priemonės arba mažagabaritiniai volai. Vibrovolų volai gali būti lygaus paviršiaus arba kumšteliniai.

Vibrovolą nuomojame kartu su operatoriumi. Savo darbą išmanantis operatorius ir specializuota technika garantuoja aukščiausią atliekamų darbų kokybę.

Vibrovolo nuoma be operatoriaus

Nuomojame vibrovolą be operatoriaus. Jei turite darbo su vibrovolu patirties, nesunkiai atliksite grunto tankinimo darbus išsinuomoję tik vibrovolą.

Vibroplokštės nuoma

Vibroplokščių modelių šiandien rinkoje yra pačių įvairiausių. Jei dirbama su karštu asfaltu, rekomenduotina vibrovola su vandens tiekimu. Kadangi visi statybos darbai atliekami naudojant specialią techniką, statybvietės paprastai yra labai triukšmingos. Siekiant sumažinti keliamą triukšmą, tačiau išlaikant tokią pat aukštą darbų kokybę, kai kurie vibroplokščių modeliai skleidžia mažesnį triukšmą. Pagal naudojamo kuro tipą vikroplokštės gali būti benzininės arba dyzelinės.

Skirtingos vibroplokštės sveria skirtingai, todėl reikia gerai apsvarstyti, ar išsinuomotą vibroplokštę galėsite atsivežti patys, ar nuomositės su atvežimu į vietą.

Vibrovolo 10 t. nuoma Panevėžyje

Nuomojame 10 tonų vibrovolą.

Paslaugos:

  • Vibrovolo nuoma Panevėžyje;
  • Vibrovolo nuoma be operatoriaus;
  • Vibrovolo 10 t nuoma;
  • Vibroplokštės nuoma.