Stogų dengimas

Stogų dengimas

Stogų dengimas Panevėžys

Teikiame stogų dengimo paslaugas:

 • Šlaitinių stogų dengimas
 • Sutabdintų stogų dengimas
 • Plokščių stogų dengimas
 • Stogų dengimas plienine stogo danga
 • Stogų dengimas betoninėmis čerpėmis
 • Stogų dengimas keraminėmis čerpėmis
 • Stogų dengimas šiferiu
 • Stogų renovacija
 • Stoglangių montavimas
 • Stogo skardinimas
 • Stogo šiltinimas

Stogas – tai finalinis namo ar kito pastato statybos etapas, reikalaujantis kokybiškų medžiagų ir itin kruopštaus darbo. Vien tik kokybiškos medžiagos negarantuoja, kad namuose bus šilta ir jauku gyventi, todėl stogų dengimo ekspertus vertėtų labai atsakingai pasirinkti.

Stogo danga

Statomi namai mūsų šalyje paprastai būna šlaitiniais arba plokščiaisiais stogais. Tačiau vis daugiau projektuojama modernių pastatų, kurių stogus sudaro ne viena ir ne kelios plokštumos. Tokių stogų dengimas reikalauja daugiau medžiagų ir atidaus stogdengių darbo.

Kiekviena stogo dangos rūšis gali būti dengiama tik su tam tikru nuožulnumu. Labai svarbu į tai atkreipti dėmesį renkantis medžiagas stogui. Kadangi mūsų šalyje dažniau ir daugiau iškrenta kritulių, t. y. lietaus ir sniego, populiariausi yra šlaitiniai stogai su didesniu nuolydžiu.

Stogo dangos rūšys

Užsakovų mėgstama yra plieninė stogo danga, nes turi didelį spalvų ir formų pasirinkimą. Dar plieninės dangos mėgstamos dėl to, kad yra nebrangiai ir greitai montuojamos ir sveria nedaug. Dengiant stogą plienine danga, būtinas storesnis šilumos ir garso izoliacijos sluoksnį.

Kita dažniausia naudojama stogo danga yra betoninės ar keraminės čerpės. Betoninės čerpės yra populiarios dengiant stogus, nes gali būti pačių įvairiausių spalvų, yra ilgaamžės ir atsparios ugniai. Čerpinių stogų dengimas yra brangesnis nei dengiant stogą plienine danga.

Dėl nedidelės kainos ir mažo svorio populiarūs yra šiferiniai stogai. Šiandien šiferio lakštai gaminami iš sintetinio pluošto, be asbesto. Beje, šiferinis stogas nepasižymi ilgaamžiškumu, todėl po dešimtmečio gali tekti tokį stogą perdengti iš naujo.

Stogo dengimas ČERPĖS IMITACIJA, TRAPECINĖ STOGO DANGA, KLASIKINĖ STOGO DANGA, CINKUOTA STOGO SKARDA, KERAMINĖS ČERPĖS, BITUMINĖS ČERPĖS, BETONINĖS ČERPĖS, KOMPOZICINĖS ČERPĖS, SKALŪNAS, ETERNIT STOGO DANGA, CEMBRIT ŠIFERIS, SKAIDRI STOGO DANGA, RUBEROIDAS, MIDA, PRILYDOMA STOGO DANGA

Kaip pasirinkti tinkamiausią stogo dangą?

Tinkamiausia stogo danga pastatui parenkama dar rengiant namo projektą, todėl vertėtų pasinaudoti architektų ir projektuotojų rekomendacijomis. O keičiant gyvenamojo ar kito pastato stogą reikėtų dar atidžiau įvertinti stogo būklę, t. y. ar jis vis dar tinkamas eksploatuoti, ar atlaikys naujos stogo dangos ir kritulių apkrovas.

Stogo dangos pasirinkimas labai priklauso nuo aplinkos, kurioje yra dengiamas pastatas. Jei pastatas yra pajūryje ar netoliese veikia gamykla, aplinkui daug dulkių, stogdengiai rekomenduoja vienokią stogo dangą, kuri nekeltų papildomų rūpesčių ir nereikalautų priežiūros, o jeigu namas stovi jaukioje gamtos apsuptyje, stogo danga gali būti kita.

Stogo dengimo kaina

Stogų dengimo kainos priklauso nuo stogo dangos rinkos kainos, užsakovo poreikių, stogo būklės. Tikslesnę stogo dengimo kainą galime pasakyti atvykę į objektą ir įvertinę stogo būklę bei išklausę užsakovo norus.

Stogų dengimo darbus atliekame Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose, Rokiškyje, Kėdainiuose, Pakruojyje.

Stogų dengimas Panevėžyje, tel. +370 60822898 (Tomas)