Skalda, žvyras, smėlis, juodžemis, gruntas Panevėžyje, Panevėžio rajone

Smelis, zvyras, skalda, juodžemis Panevėžyje

Parduodamas: smėlis, žvyras,  juodžemis, skalda, gruntas. Panevėžyje.

· Smėlis  Panevėžyje (gamtinis, skirtas pagrindui, pamatų užpylimui);

· Žvyras  Panevėžyje (sijotas, gamtinis, skirtas betonavimo darbams, pagrindui, sijoto frakcija 0-4 mm);

· Juodžemis Panevėžys  (skirtas augavietėms);

· Skalda  Panevėžys (įvairių frakcijų);

· Akmens skalda (įvairių frakcijų);

· Skaldos atsijos (frakcija 0-5 mm) / skaldos dulkės (frakcija 0-2 mm);

· Smulkintas asfaltas (asfalto drožlės);

· Gruntas ir molis, skirtas žemės sklypų pakėlimui.

Parduoda žvyrą

zvyras PanevėžyjeŽvyras – tai viena iš svarbių medžiagų, naudojamų statybose ir atliekant įvairius aplinkos tvarkymo darbus. Dažniausiai manoma, kad žvyro atsivežimas nėra sudėtingas procesas. Jei žinomos vietos, kur yra šios medžiagos, tiesiog samdoma technika ir važiuojama prisikasti. Jei reikalingas nedidelis žvyro kiekis buitinėms reikmėms, pavyzdžiui, šiek tiek palyginti kiemą, galima pasirūpinti žvyru ir patiems.

Tačiau, jei reikalingas ne vienas sunkvežimis sijoto žvyro, skirto betonavimo darbams, geriausia išeitis – kreiptis į įmones, užsiimancias prekyba žvyru. Žvyro ir kitų medžiagų prekyba užsiimančios įmonės garantuoja ne tik kokybiškos medžiagos pristatymą, bet ir užsakymo įvykdymą laiku. Savaime suprantama, kad, pavyzdžiui, žvyrą, skirtą betonavimui, savo jėgomis bus sudėtinga pasigaminti. O užsakę tokio žvyro iš įmonės, garantuotai gausite kokybišką medžiagą ir sutartu laiku.

Prekyba žvyru mažais kiekiais. Išsamesnė informacija tel.: 8 608 22898 

Parduoda skaldą

skalda PanevėžyjeSkalda – tai dar viena statybinė medžiaga, kurią galima plačiai pritaikyti. Pavyzdžiui, planuojate kieme kloti trinkeles. Vienas iš klojamų sluoksnių yra skalda, ruošiant trinkelėms pagrindą. Skirtingiems statybų ar aplinkos tvarkymo darbams naudojama skirtingo dydžio skalda. Kokia skalda kokiu atveju yra geriausia, žinoma, geriausiai gali patarti specialistai ir įmonės, užsiimančios prekyba skalda.

Tvarkant namų aplinką skirtingo dydžio skaldos kompozicijomis dekoruojami alpinariumai.

Prekyba skalda mažais kiekiais. Išsamesnė informacija tel.: 8 608 22898 

Parduoda smėlį Panevėžyje

smelis PanevėžyjeSmėlis – viena iš pagrindinių medžiagų, gaminant betoną. Mūsų šalyje kasamas kvarcinis, aliuvinis (upinis) ir kitų rūšių smėlis.

Statybų sektoriuje smėlis naudojamas pagrindams formuoti, pamatams užpilti ir pan. Tiek nuosavų namų, tiek ir daugiabučių namų kiemuose geriausia veikla mažamečiams vaikams yra žaidimas smėlio dėžėje. Tam, kad vaikai žaisdami būtų saugūs, būtina į tokias žaidimų aikšteles atvežti tik geros kokybės smėlį.

Prekyba smėliu mažais kiekiais. Išsamesnė informacija tel.: 8 608 22898 

Parduoda juodžemį Panevėžyje

juodzemis PanevėžyjeBaigiant statybų darbus ir tvarkant aplinką retai kada nereikia papildomai atvežti juodžemio. Juodžemiu baigiamas lyginti, pavyzdžiui, aplink namą esantis plotas, kuriame vėliau sėjama veja. Pasėta veja, o vėliau pasodinti ir kiti augalai daug geriau auga derlingame juodžemyje.

Prekyba juodžemiu mažais kiekiais. Išsamesnė informacija tel.: 8 608 22898 

 

Smėlis, žvyras, skalda, juodžemis: Panevėžyje, Vilniuje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose, Ukmergėje, Kėdainiuose, Šeduvove, Radviliškyje, Joniškėlyje, Pakruojyje, Kaune.