Trinkelių klojimas Panevėžyje

Šiltasis metų laikas Lietuvoje – tai statybų, remonto ir aplinkos tvarkymo darbų įkarštis. Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens skubama atlikti visus šiuos darbus. Gražiai sutvarkyta aplinka – tai gyvenamojo namo, bendros paskirties pastato ar viešosios erdvės vizitinė kortelė.
Įvažiavimus, automobilių stovėjimo vietas, žaidimų aikšteles ar kitas vietas šiandien įprasta iškloti trinkelėmis. Trinkelės yra patvari danga, atspari dažnam naudojimui ir įvairiems klimato pokyčiams. Kiemas išklotas trinkelėmis ne tik yra patogus, bet ir gerai atrodo. Didelė trinkelių spalvų ir formų gausa leidžia bet kurioje erdvėje sukurti norimą raštą.

Trinkelių klojimas Panevėžyje
Trinkelių meistrai
Kai kiekvienas meistras atlieka savo darbą, laimi visi. Ypač didelių plotų grindimas trinkelėmis reikalauja tikslumo, atidumo, žinių, specialių įrankių ir technikos. Žinoma, nedidelius plotus iškloti trinkelėmis gali ir privatūs asmenys, tačiau tokiu atveju gali iškilti atlikto darbo kokybės problema. Pavyzdžiui, netinkamai sutankinus pagrindą po kurio laiko trinkelės gali pradėti judėti, taip sukeldamos nepatogumą jomis naudojantis.
Didelę patirtį turintys profesionalūs trinkelių meistrai kloja trinkeles Panevėžyje ir aplinkiniuose rajonuose. Kartais užsakovai nori gražiai trinkelėmis iškloto kiemo, tačiau dažnai nepagalvoja apie praktiškumą ir patogumą. Trinkelių meistrai konsultuoja ir pataria, kaip klojant trinkeles optimaliai suderinti grožio ir patogumo faktorius.
Klojame plyteles, klinkerio trinkeles, bruką
Profesionalūs mūsų komandos nariai kokybiškai kloja trinkeles pastatų viduje ir išorėje. Tinkamai paruoštas ir išlygintas pagrindas leidžia užtikrinti, kad išklotos trinkelės tarnautų ilgai. Profesionaliai atliktas trinkelių meistrų darbas džiugina ne tik savininkų, bet ir svečių bei praeivių akis.
Klinkerio trinkelių gamyba ir klojimas turi specifinę technologiją. Klinkerio trinkelės yra mėgstamos užsakovų, nes yra įvairių spalvų ir nesudėtingai priderinamos bet kokioje aplinkoje. Patyrusių meistrų klinkerio trinkelėmis išklotas grindinys yra tvirtas, atsparus įvairiems aplinkos pokyčiams ir puikiai atrodo.
Bruko grindinys gali būti iš riedulių arba skaldytų akmenų. Stačiakampes grindinio trinkeles gražiai išdėlioti gali kone kiekvienas, o dailiai išgrįsti bruko grindinį – tai jau tikro meistro darbas. Kiekvienas riedulys ar nuskeltas akmuo profesionalių meistrų dėka randa savo vietą grindinyje.
Susisiekite su mumis – grindinį Jūsų kieme išklosime kartu!

Trinkelių klojimas Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose, Rokiškyje, Zarasuose.

Tel. pasiteiravimui: 8 608 22898 (Tomas)