Tvoros

 

tvora

Tvorų montavimas Panevėžyje

Galbūt pasistatėte namą ir norite apsitverti kiemą, o galbūt pabodo ar susidėvėjo sena tvora – vadinasi Jums reikia naujos tvoros. Tvorų pasirinkimas šiandien yra didžiulis, todėl prieš išsirinkdami tvoros tipą, turite sau atsakyti į keletą klausimų. Kiek pinigų ketinate skirti tvorai? Kokios apsaugos jums reikia – tik formaliai aptverti teritoriją ar tvirtos, aukštos ir ilgaamžės tvoros? Iš kokios medžiagos pagamintą tvorą įsivaizduojate savo kieme?

Tvorų montavimas Panevėžyje yra toks pats aktualus kaip ir bet kuriame kitame Lietuvos regione. Savo teritoriją tvoromis tveria individualių namų savininkai, sodo sklypų savininkai ir pan.

Medinės tvoros

Medinės tvoros yra populiariausios Lietuvoje jau nuo seno. Dar mūsų seneliai sodybas tverdavo medinėmis tvoromis. Kadangi medis yra pagrindinė stalių medžiaga, iš kurios jie gamina tiek buities daiktus, tiek meno kūrinius, todėl ir medinės tvoros gali būti pagamintos ne tik iš lygių ir vienodų lentų, bet ir iš pačių įvairiausių meniškų detalių. Tačiau daili menininko rankomis pagaminta tvora atlieka labiau reprezentatyvų, o ne apsauginį vaidmenį.

Norintiems tvirtos, ilgaamžės ir iš tiesų teritoriją saugančios tvoros, vertėtų kreiptis ir tvorų montavimo Panevėžyje specialistus. Šiandieninės technologijos leidžia ne tik iš medžio išpjauti norimas formas, bet ir taip apdoroti medieną, kad ji tarnautų ilgai. O perdažyti kasmet jos tikrai nereikėtų.

Beje, kalbant apie medinių tvorų spalvas, šiandien jos gali būti pačios įvairiausios. Tvorų spalva ir dizainas paprastai derinami prie namo fasado. Taip pasiekiamas darnus ir šiuolaikiškas namų teritorijos vaizdas.

Segmentinės tvoros

Segmentinėmis tvoromis dažniausiai tveriamos viešos teritorijos, t.y. mokyklų, sporto aikštelių, ligoninių, pramonės objektų teritorijos. Segmentinės tvoros taip pat yra gana populiarios tveriant ir individualių namų kiemus. Šio tipo tvoros puikiai atlieka pagrindinę apsaugos funkciją, bet tuo pačiu leidžia stebėti besikeičiančią aplinką ir už tvoros ribų.

Metalinių segmentinių tvorų spalvų pasirinkimas yra nedidelis, bet visgi yra. Todėl šios tvoros nesudėtingai įkomponuojamos į bendrą teritoriją. Segmentinių tvorų segmentai gali būti skirtingo pločio ir aukščio. Kasdien tobulėjančios technologijos tobulina ir segmentų dizainą, todėl net ir įnoringiausi užsakovai turi iš ko pasirinkti.

Segmentinės tvoros yra populiarios dėl nedidelės kainos, nesudėtingo montavimo, ilgaamžiškumo, tvirtumo, puikiai atliekamos apsauginės funkcijos ir minimalios priežiūros.

Pramoniniams objektams saugoti segmentinės tvoros gaminamos iš specialių ir dar tvirtesnių segmentų, nes tokio tipo pastatams ar teritorijoms reikalingas itin didelis saugumas.

Tvorų meistrai

Tvorų meistrai šiandien gali įgyvendinti pačius įvairiausius klientų užsakymus. Tvorų spalva, forma, tipas ar kiti parametrai tvorų meistrams ne problema. Vieni tvorų meistrai dažniau gamina ir montuoja medines tvoras, kiti – segmentines, treti – gali sumontuoti ir įrengti bet kokio tipo, formos ir kitų matmenų tvoras.

Mūsų tvorų meistrai pagamins tvorą pagal Jūsų pageidavimus.

Tvorų montavimo kaina

Tvorų montavimo kaina priklauso nuo tvoros tipo, tveriamos teritorijos dydžio, kaip toli tvorą reikia transportuoti ir pan. Kiekvienam užsakymui tvorų montavimo kaina skiriasi.

 

Atliekame šiuos darbus :

  • Statome: medines, geležines, plastikines tvoras.
  • Betonuojame atramines bei tvorų sieneles.

Tel. pasiteiravimui: 8 608 22898 (Tomas)