Betonavimo darbai

Betonavimo darbai Panevezys

Betonavimo darbai yra svarbiausia statybų proceso dalis. Teikiamos paslaugos: pamatų betonavimo darbai Panevezys, grindų betonavimo darbai, sienų betonavimas. Kokybiški betonavimo darbai turi būti atliekami su specialia įranga ir įrankiais. Kai betonas gaminamas statybvietėje ir tuoj pat paduodamas į vietą, kuri yra betonuojama, betonavimo darbų kokybė yra aukščiausia.

Pamatų betonavimo darbai

Pamatai gali būti gręžtiniai, juostiniai, stulpiniai, priklausomai nuo statomo pastato, būsimų jo apkrovų, grunto ypatybių. Kokie pamatai bus įrengiami, numatoma pastato projekte atlikus grunto tyrimus.

Pavyzdžiui, gręžtiniai arba kitaip, poliniai, pamatai įrengiami gręžiant tam tikro skersmens angas, vėliau jas armuojant ir užpildant betonu. Klojant juostinius pamatus, montuojami betoniniai ar monolitinio betono blokai, vėliau vykdomi betonavimo darbai. Kai statomi nedideli mediniai pastatai, paprastai klojami stulpiniai pamatai, t. y. į gruntą kalami stulpai.

Grindų betonavimas

Prieš pradedant grindų betonavimo darbus, reikia tinkamai pasiruošti. Kaip sakoma, prieš pradedant dirbti, reikia susitvarkyti. Taigi tas patalpas, kuriose grindys bus betonuojamos, reikia išvalyti, išplauti. Jei bus betonuojamos senos patalpos, reikia patikrinti ar senas pagrindas yra tvirtas. Jei pagrindas netvirtas, būtina nuimti visas atplaišas.

Kai grindų betonavimas atliekamas ant grunto, reikia pakloti drenažą. Drenažui galima naudoti žvyrą arba skaldą. Kad grindys būtų lygios ir laikui bėgant nesideformuotų, pagrindą būtina labai gerai sutankinti ir išlyginti. Ir tik atlikus visus šiuos paruošiamuosius darbus galima pradėti grindų betonavimo darbus.

Sienų betonavimas

Betono frakcija ir kiti specifiniai betono parametrai sienų betonavimui nurodomi pastato projekte. Kad siena būtų tvirta ir vienalytė, sienos betonavimas turi vykti nepertraukiamai ir preciziškai užpildant visas ertmes.

Kai vykdomas laikančiųjų sienų betonavimas, betonavimo darbai atliekami betonuojant po vieną žiedą. Baigus vieno žiedo betonavimo darbus, reikia dėti armuotę, kuri būtų ir pirmame žiede, ir antrame.

Betonavimo darbai

Betonavimo darbai atliekami Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose, Rokiškyje, Kėdainiuose, Pakruojyje. Betonavimo darbų kaina priklauso nuo betonavimo darbų apimties.

Dėl betonavimo darbų skambinkite tel. +370 60822898 (Tomas)