Parduoda trinkeles Panevėžyje

Trinkelių pardavimas 

Trinkelės yra puikus pasirinkimas, jei nusprendėte išgrįsti takelį prie namo ar sode, automobilio stovėjimo vietą prie namo ar nedidelę krepšinio aikštelę vaikams. Kadangi trinkelės yra atsparios klimato pokyčiams ir dažnam naudojimui, todėl plačiai naudojamos šaligatvių, gatvių, automobilių stovėjimo aikštelių grindimui ir pan.

Trinkelių gaminimui naudojamas betonas, molis, akmuo, klinkeris, granitas ar net medis. Tokia gausi medžiagų įvairovė leidžia kiekvienam užsakovui išsirinkti labiausiai jo poreikius atitinkančią trinkelių rūšį.

Trinkelių prekyba

Trinkelių prekyba yra gausi ne tik skirtingų medžiagų atžvilgiu, bet ir formų bei spalvų. Bendro naudojimo erdvės, aikštelės, gatvės, šaligatviai paprastai grindžiami pilkomis stačiakampėmis trinkelėmis. O individualūs užsakovai dažnai mėgsta eksperimentuoti tiek spalvų, tiek formų atžvilgiu.

Trinkelių prekyba užsiimančios įmonės rekomenduoja pasirinkti keleto skirtingų spalvų ir formų trinkelių pasirinkimą. Komponuojant skirtingas trinkeles gaunami įvairūs mozaikos tipo raštai, pagyvinantys ne tik namų kiemą, bet ir viešąsias erdves.

Trinkelių kaina

Skirtingų trinkelių kaina, žinoma, skiriasi. Kokybiškų, ilgaamžių ir ilgą laiką gaminamų trinkelių kaina yra didesnė. Rinktis spalvotas trinkeles reikėtų labai atidžiai. Žinomų gamintojų spalvotos trinkelės ilgą laiką išliks tokios pat spalvos, o tuo tarpu mažai girdėto gamintojo bei pigesnės spalvotos trinkelės gali nublukti jau po pirmos žiemos. Todėl norint sutaupyti verta apsvarstyti, ką norite įsigyti – gražų, pigų ir laikiną pirkinį ar brangesnį, bet kokybiškesnį produktą.

Skirtingų gamintojų trinkelių kaina skiriasi ne tik kokybiniais parametrais. Dydis, forma, spalva, medžiaga, iš kurios pagamintos trinkelės – tai didžioji dalis parametrų, lemiančių trinkelių kainą.

Norint kieme sukurti gražų grindinio raštą, nerekomenduotina rinktis skirtingų gamintojų trinkeles. Taip, galbūt pagal trinkelių kainą toks pasirinkimas galėtų atrodyti ekonomiškesnis, tačiau sukurti gražų raštą gali sektis sunkiai. Jei visgi nusprendėte rinktis keletą skirtingų trinkelių rūšių, rinkitės vieno gamintojo gaminius.

Susisiekite su mumis – kartu nuspręsime, kokios trinkelės Jums bus tinkamiausios.

Tel. pasiteiravimui: 8 608 22898 (Tomas)