Žvyras Panevėžyje

Parduoda žvyrą

zvyras panevezyje, panevezio rajoneŽvyras – tai viena iš svarbių medžiagų, naudojamų statybose ir atliekant įvairius aplinkos tvarkymo darbus. Dažniausiai manoma, kad žvyro atsivežimas nėra sudėtingas procesas. Jei žinomos vietos, kur yra šios medžiagos, tiesiog samdoma technika ir važiuojama prisikasti. Jei reikalingas nedidelis žvyro kiekis buitinėms reikmėms, pavyzdžiui, šiek tiek palyginti kiemą, galima pasirūpinti žvyru ir patiems.

Tačiau, jei reikalingas ne vienas sunkvežimis sijoto žvyro, skirto betonavimo darbams, geriausia išeitis – kreiptis į įmones, užsiimančias prekyba žvyru. Žvyro ir kitų medžiagų prekyba užsiimančios įmonės garantuoja ne tik kokybiškos medžiagos pristatymą, bet ir užsakymo įvykdymą laiku. Savaime suprantama, kad, pavyzdžiui, žvyrą, skirtą betonavimui, savo jėgomis bus sudėtinga pasigaminti. O užsakę tokio žvyro iš įmonės, garantuotai gausite kokybišką medžiagą ir sutartu laiku.

Prekyba žvyru mažais kiekiais.

Žvyras Panevėžyje ir Panevėžio rajone tel.: 8 608 22898 

 

 

Žvyro kaina

Gamtinis žvyras. Vieno kubo kaina 6 eurai.
Sijotas žvyras. Žvyro frakcija 0-4; 0-2 mm. vienos tonos kaina 10 eurų. Žvyro atvežimas mieste 30-40 eurai. Už miesto 1 kilometro  transporto kaina 1 euras. Žvyras Panevėžyje ir Panevėžio rajone