Ekskavatoriaus nuoma

ekskavatoriaus nuoma

Ekskavatoriaus nuoma Panevėžyje
Statybų, rekonstrukcijos ar esminiai sklypo formavimo darbai yra nemenkas iššūkis niekada neužsiėmusiems panašia veikla. Specialistams net didelių riedulių iškasimas bei išvežimas nesukelia didelių problemų, kai naudojamasi tokiems darbams pritaikyta technika. Viena iš tokios technikos priemonių yra bobcat ekskavatorius.
Kada ir kur reikalingas mini ekskavatorius?
Jei kieme ar sode sodinate vaismedžius ar dekoratyvinius augalus, nesunkiai reikiamo dydžio duobes galite išsikasti kastuvu. O ką gi daryti, jei nuo kokios nors komunikacijos įvado į sklypą iki namo ar kito objekto yra net dešimties metrų atstumas? Ilgai nelaukę pasidomėkite mini ekskavatoriaus nuoma. Šis nedidukas, bet galingas įrenginys kaipmat padės išspręsti jūsų problemą.
Bobcat mini ekskavatorius yra nepakeičiamas, įrengiant drenažo sistemą. Paprastai drenažo vamzdžiai tiesiami aplink visą namą ar kitą pastatą. Todėl reikalinga iškasti nustatyto gylio tranšėjas drenažo vamzdžiams tiesti. Kompaktiškas ir manevringas bobcat ekskavatorius puikiai atlieka šį darbą.
Statybų metu viena svarbiausių komunikacijų yra elektros energija. Tiesiant elektros kabelius vėlgi kasami grioviai ir dažniausiai tai daroma su mini bobcat ekskavatoriumi. Šis įrenginys panaudojamas ir griovių, skirtų dujotiekiui tiesi, kasimui, ir lauko kanalizacijos įrengimui, ir kitiems smulkiems žemės kasimo darbams.
Pirkti ar visgi nuomotis mini ekskavatorių?
Jei planuojate užsiimti statybų verslu, teikti įvairias statybinių darbų paslaugas, tada geriausia įsigyti vieną ar kelis ekskavatorius. Tačiau, jei žinote, kad jums reikės atlikti tik vienkartinius žemės kasimo darbus, tuomet neabejotinai rinkitės ekskavatoriaus nuomą.
Kaip bet kuriai kitai technikai, taip ir bobcat ekskavatoriams reikalinga vieta saugojimui, o laikui bėgant tikėtinos išlaidos remontui. Todėl į visa tai reikia atkreipti dėmesį prieš priimant sprendimą dėl ekskavatoriaus pirkimo. Tuo tarpu ekskavatoriaus nuoma yra tik išlaidos už laiką, praleistą dirbant su įrenginiu.
Beje, panašios technikos nuoma užsiimančios įmonės paprastai siūlo nuomotis ne tik pačią techniką, bet kartu ir operatorių. Į ekskavatoriaus nuomos valandinę kainą dar įeina techninė pagalba ir remontas. Todėl galite būti visiškai ramūs, net ir tuo atveju, jei išsinuomotas įrenginys suges, kai bus eksploatuojamas jūsų sklype. Už laiko prastovą jums tikrai nereikės mokėti.
Ratinio ekskavatoriaus nuoma Panevėžyje
Siūlome mini ekskavatoriaus nuomą su operatoriumi už 20 EUR/val. Į kainą neįskaičiuotas įrenginio atvežimas, t.y. 20 EUR arba 0,73 Ct./km.
Garantuojame, kad greitai ir kokybiškai gali būti atlikti tokie darbai:
• Pamatų atkasimas;
• Tranšėjų kasimas (kanalizacijai, elektros kabeliams ir pan.);
• Tvenkinio kasimas;
• Kiti žemės kasimo darbai.

Darbus atliekame: Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose ir kituose Lietuvos miestuose.

Užsakymai priimami telefonu: 8 608 22898 (Tomas).