Tvenkinių kasimas

Tvenkinių kasimas

Tvenkinių kasimas

Atrodytų, kuo gi dar būtų galima pagražinti sutvarkytą ir kruopščiai prižiūrimą kiemą ar didesnį sodybos sklypą, kuriame šiltuoju metų laiku vienus žydinčius augalus keičia kiti ir žaliuoja tanki veja? Drąsiai galima sakyti, kad kiekvieno kiemo puošmena yra didesnis ar mažesnis, gilesnis ar seklesnis tvenkinys.

Žinoma, nediduką tvenkinį galima išsikasti ir kastuvu, tačiau prieš pradedant šį darbą,  reikėtų objektyviai įvertinti savo jėgas ir numatyti, kiek laiko užims šis darbas. Beje, vargu ar nedidelis ir vos kieme matomas tvenkinys yra tai, ko nori kiekvienas šeimininkas?

Taigi tvenkinio kasimą palikite profesionalams, kurie greitai ir kokybiškai kasa tvenkinius naudodami specializuotą techniką.

Tvenkinių kasimas yra rimtas darbas, reikalaujantis atidaus planavimo ir pasiruošimo. Pirmiausia reikėtų nuspręsti, kuri sklypo ar kiemo vieta būtų tinkamiausia kasti tvenkinį. Geriausia vieta tvenkiniui, žinoma, yra žemiausia sklypo vieta, kurioje iškasus tvenkinį natūraliai kaupsis vanduo.

Kitas svarbus dalykas – tvenkinio forma. Kokios formos tvenkinys bus kasamas jo sklype, sprendžia pats šeimininkas. Jei norite unikalaus ir išskirtinio tvenkinio, jums padės aplinkos tvarkymo dizaineriai ar kiti specialistai.

Kai jau viskas suplanuota ir nuspręsta, belieka atlikti patį svarbiausią darbą – iškasti tvenkinį. Tvenkinių kasimas reikalauja specialios technikos, kurią turi tik tvenkinių kasimu užsiimančios įmonės.

Mūsų komanda profesionaliai kasa tvenkinius. Tvenkinių kasimo kaina priklauso nuo tvenkinio ploto ir gylio. Kasame tvenkinius Panevėžyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose ir kituose Lietuvos miestuose. Tvenkinių kasimo darbus atliekame kruopščiai, jei reikia, išvežame iškastą gruntą.

Tvenkinių kasimo darbus atliekame: Panevėžyje, Pasvalyje, Biržuose, Kupiškyje, Anykščiuose, Rokiškyje, Kėdainiuose, Pakruojis.

Skambinkite pasikonsultuoti tel.: +370 60822898 (Tomas) +370 60102717 (Robertas)